Teatr

widowiska teatralne na każdą okazję

Teatr

Prezentujemy spektakle wyróżniające się wartką akcją, błyskotliwym żartem i skłaniającą do refleksji puentą. Z myślą o Państwa oczekiwaniach prezentujemy zróżnicowaną ofertę monodramów, wieloobsadowych przedstawień, musicali, a także widowisk na pograniczu spektaklu i kabaretu.
Zdając sobie sprawę, że teatr jest odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, staramy się na bieżąco uaktualniać naszą ofertę i poszukiwać najnowszych znakomitych widowisk.

Od lat z powodzeniem wystawiamy na scenach wyjazdowych spektakle współpracujących z nami twórców i specjalizujemy się w organizacji teatralnych eventów.

Nasza działalność to także produkcja sztuk teatralnych i wystawianie ich na gościnnych deskach polskich Teatrów i Domów Kultury. Gwarantujemy profesjonalne wydarzenie artystyczne i niebanalną rozrywkę w gwiazdorskiej obsadzie!
Poza działalnością impresariatu teatralnego produkujemy sztuki i trasy spektakli. Obok głośnego “Pod niemieckimi łóżkami” stoimy m.in. za jubileuszową trasą “Scenariusza dla trzech aktorów”. Z przyjemnością przygotujemy ofertę dla Domów Kultury poszukujących spektaklu dla swojej publiczności oraz propozycje teatralne na zamknięte wydarzenia.

Szczegóły oferty - sprawdź

Teatr

Kontakt

Impresariat Teatralny
Zapraszamy do kontaktu

DO GÓRY